28.04. – 4.05. 2024

W środę:
– obchodzimy wspomnienie św. Józefa rzemieślnika
– rozpoczęcie nabożeństw majowych o godz. 18.00

W piątek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę.
Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę:
odwiedziny chorych od godz. 9.00. Ks. Paweł chorych odwiedzi 11 maja.
spotkanie wspólnoty różańcowej kobiet o godz. 17.00
nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 17.30, majówka o godz. 18.00
Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18.30

W następną niedzielę:
zbiórka ofiar na remonty w kościele
– od następnej niedzieli będzie czynna kawiarenka na tarasie św. Rodziny.

W sobotę 18 maja odbędzie się parafialna pielgrzymka autokarowa. W planie: Opactwo i Sanktuarium NMP w Szczyrzycu, Bazylika NMP Bolesnej w Limanowej, Sanktuarium MB Pocieszenia w Pasierbcu oraz Gródek nad Dunajcem- rejs statkiem po jeziorze rożnowskim. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 100 zł. w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 5 maja br. Zapraszamy.

15 czerwca w sobotę w Krakowie odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Chętnych, którzy chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy by zgłosili się w zakrystii. Dla uczestników będą przygotowane specjalne wejściówki.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej Ś.p. Czesława Chymuka z ul. Kącik i Ś.p. Annę Kurzawińską z ul. Józefińskiej Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu